VERA YAPI

PVC İşleri

Pvc Pencere Sistemleri binaların dış ortamlara bakan yüzeylerinde kullanılmaktadır. Pvc pencere sistemleri rüzgar yükü dayanımı, hava ve su geçirmezliği özellikleri ile projeden projeye farklı seri kullanımları gerektirir.

PVC Kapı ve Pencere Yalıtımı

PVC Kapı veya Pencere taktıracak konut veya işyerine keşif ve ön tespit yapılmalıdır. Bu keşif sırasında pencere veya kapı takılacak yapının coğrafi açıdan durumu, rüzgâr yükleri, aldığı yağmur suyu miktarı gibi veriler hesaplanarak pvc pencerenin tüm dış faktörleri değerlendirilmelidir.

PVC Pencerenin konumuna göre yapılacak yalıtım elemanları da keşifteki en önemli hususlardan biridir.

Böylelikle mevsimine göre oluşacak hava kaçağı önlenmiş olacaktır. Isı yalıtımının yanı sıra ses yalıtımı da ses kaynakları yakınlığına göre hesaplanıp ayarlanmalıdır.

VERA YAPI

PVC Balkon Kapıları

Özellikle balkon kapılarında uygulanan tek açılım sistemlerdir. Kapı olmasına rağmen pencere gibi çalışırlar. Kolu içerdedir.

Dışarıdan kumanda edilmesi, açılıp kapatılması mümkün değildir. Yüksek doğramalar için uygundur. Farklı eşik uygulamaları yapılabilir.

PVC Sürme Sistemleri

PVC kapılar konut, işyeri, ofis, kamu binaları gibi tüm yaşam alanlarında kullanılmaktadır. Sürme kapı ve pencere sistemi estetik yapısıyla maksimum görüş alanı sağlarken mimari projelerde farklı tarzların yansıtılmasına imkân verir. Kullanıldığı mekânlarda her türlü dekorasyona uyum sağlayacak zengin renk seçenekleri sunar.