VERA YAPI

1982 Yılından bu yana

Gurur duyacağımız işler yapmaktayız...

Kuruluşundan itibaren doğru işi zamanında teslim etme anlayışı başarı odaklı yaklaşımıyla sektörün yetkin şirketlerinden biri haline gelmiştir. Şirket politikası gereği yalnız inşaat sektöründe faaliyet gösteren, resmi ve özel kuruluşlara taahhütlerinin tamamını başarıyla tamamlayan Vera Yapı gelişen iş ve çözüm ortaklıkları ile ulusal pazardaki hedeflerine hızla ilerlemektedir. Hedefimiz sorumluluk bilinciyle hareket eden ve güven duyduğumuz yetkin çalışanlarımızdan aldığımız güçle sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmektir.

Vera'nın

Geleceğe dönük misyonu

Çağımızın gerektirdiği modern çalışma yöntemlerimiz, nitelikli personel seçimimiz ve eğitimlerimizle yapılan işlerin, kullanılan malzeme ve ekipmanın kalitesini pozitif bir ivmeyle sürekli geliştirerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını kesintisiz tespit edip, en iyi şekilde cevaplayarak, zaman ve enerjilerini asıl faaliyet alanlarına yöneltmelerine yardımcı olmak ve katkıda bulunmaktır.

VERA YAPI
VERA YAPI

Vera'nın'

Kalite Politika Yaklaşmı

Sunduğumuz kaliteli, etkin hizmetlerimiz ile bugün; ülkemizde faaliyet gösteren seçkin ve tercih edilen hizmet kuruluşlarından biri olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Dünden bugüne edindiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle yenilikçi projelere imza atan Vera Yapı'nın başarısının altında verimli iş gücü, ileri teknoloji, yeniliğe ve gelişime her zaman açık olması, kararlı ve zoru başarma hedeflerinde olmasın yatmaktadır.